Czy Czerwony Kapturek to przebrzmiała bajka?
Nie, może inspirować i uczyć na nowo!

Czerwony Kapturek, Wilk, Babcia zagoszczą ponownie na deskach teatralnej Zofiówki

Zapraszamy na bezpłatny spektakl dla dzieci Czerwony kapturek!
TERMIN: 2 czerwca, 16:00
MIEJSCE: Miejski Dom Kultury w Sulejówku
WSTĘP BEZPŁATNY: wejściówki do odbioru w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku.

Przedstawienie oparte na tekście Charles’a Perrault pod tym samym tytułem. Klasyka dla dzieci, we współczesnym tłumaczeniu Barbary Grzegorzewskiej. Jako formę teatralną przedstawienia, realizatorzy wybrali klasyczne techniki teatru lalek.
Po przedstawieniu, rozmowa z dziećmi na tematy w nim poruszane, prowadzona przez pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sulejówku.

🌟Występują: Barbara Aleksandrowicz, Danuta Kolanek, Zofia Mularczyk, Grażyna Sikorska, Robert Mularczyk.
🌟Adaptacja i reżyseria: Mirosław Kulesza,
🌟Lalki, kostiumy i scenografia – projekty i wykonanie: Elżbieta Zajączkowska,
🌟Akompaniament muzyczny: Krzysztof Kolanek,
🌟Konsultacja animacyjna: Anna Porusiło-Dużyńska,
🌟Światło i dźwięk: Marian Lachowicz.
W spektaklu wykorzystano piosenki z tekstem Jana Brzechwy i muzyką Mieczysława Janicza w aranżacji Krzysztofa Kolanka.

—-

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.