Kolejny debiut na Teatralnej Scenie <<< Festiwalu Zofiówka >>>!

Grupa teatralna Scena Dorosłych, prowadzona przez Mirosława Kuleszę, która zyskała wielką sympatię publiczności podczas swoich wcześniejszych spektakli, po raz pierwszy wystąpi pod nowym szyldem - Miejska Grupa Teatralna.

Zapraszamy serdecznie na spektakl:

WSZYSTKO O KOBIETACH

To prowokacyjny tytuł dramatu chorwackiego autora Miro Gavrana. Akcja rozgrywa się w czasach współczesnych. Autor portretuje wachlarz żeńskich charakterów, w sumie piętnaście postaci żeńskich w różnym wieku, które na scenie grane są jedynie przez sześć aktorek. Tytuł doczekał się już wielu realizacji na polskich scenach. W pięciu przeplatających się częściach, widzowie poznają historie kobiet, historie trochę wesołe, trochę dramatyczne a wszystkie bardzo kobiece.

WYSTĄPIĄ:

Monika Kozak
Justyna Ługowska
Joanna Pieńkowska
Aneta Sapilak
Agnieszka Sieńko
Marzena Świętochowska-Gryz
Danuta Kolanek - gościnnie
Zofia Mularczyk - gościnnie

Scenografia i kostiumy: Elżbieta Zajączkowska
Światło i dźwięk: Marian Lachowicz
Konsultacja muzyczna: Michał Śmigielski