Scena Po prostu gramy! nie zwalnia tempa! 8-go czerwca podczas <<< Festiwalu Zofiówka >>> świętowała jubileusz setnej prezentacji swojego spektaklu oraz zaprezentowała swój ośmioletni dorobek podczas wystawy <<< x 100 >>>, do której zwiedzenia serdecznie zachęcamy.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy na jedenastą już premierę Grupy! Przed Państwem spektakl:

SKOK W BOK

Komedia kryminalna, której bohaterami są niesforni emeryci. Historia dostarczająca rozrywki i to z ostrym pazurem! Będzie to polska pra-premiera! Sztuka pomaga znaleźć odpowiedź na pytanie czy tak zwane „prawdziwe życie” może zaczynać się po 70-tce lub 80-tce i może być pełne przygód.
Spektakl został stworzony na podstawie bestsellerowych opowieści Cathariny Ingelman-Sundberg w tłumaczeniu Patrycji Włóczyk.
Intrygującej fabule, ze sporą dawką humoru, jak zawsze w przypadku występów Sceny Po prostu gramy!, towarzyszy też muzyka na żywo.

Serdecznie zapraszamy!

WYSTĘPUJĄ:
🌟Barbara Aleksandrowicz
🌟Danuta Kolanek
🌟Zofia Mularczyk
🌟Grażyna Sikorska
🌟Krzysztof Kolanek
🌟Robert Mularczyk
Gościnnie:
🌟Monika Kozak

TWÓRCY SPEKTAKLU:
Cathrina Ingelman-Sundberg - autorka opowieści na podstawie, których powstał spektakl
Reżyseria - Mirosław Kulesza
Dekoracje i kostiumy - Elżbieta Zajączkowska
Konsultacja wokalna - Michał Śmigielski
Układ choreograficzny - Hanna Mikulska

Światło i dźwięk - Marian Lachowicz

Suflerki - Justyna Ługowska i Joanna Pieńkowska
Realizacja, mastering i montaż nagrania - Jeremi Sapilak
Realizacja nagrania wersji instrumentalnej - Marian Lachowicz
Aranżacja i wykonanie instrumentalne utworów Czerwonych gitar - Krzysztof Kolanek

TERMIN: 27 czerwca, godzina 19:00
POZOSTAŁE ODSŁONY:
<<< 24 czerwca, godzina 19:00 >>>
<<< 25 czerwca, godzina 19:00 >>>
<<< 26 czerwca, godzina 19:00 >>>
<<< 28 czerwca, godzina 19:00 >>>
MIEJSCE: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14
WSTĘP BEZPŁATNY: wejściówki do pobrania w siedzibie MDK Sulejówek

---

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.