Kreatywna sobota - warsztaty familijne

Młody odkrywca – eksperymenty i doświadczenia

 

Poprzez eksperymenty rozwijamy pasję odkrywania. Będziemy malować na mleku oraz zrobimy kolorowy wybuchający wulkan. Będzie barwnie i zabawnie.

Dzięki wspólnemu eksperymentowaniu nie tylko poznajemy różne zjawiska, zachodzące w naszym otoczeniu, ale też kreatywnie spędzamy czas razem z dziećmi i zarażamy je pasją do nauki, której można doświadczać na wiele sposobów. Być może taka praktyczna forma edukacji, ćwiczona wspólnie z rodzicami, pozwoli im połknąć odkrywczego bakcyla? Miejmy nadzieję, że tak. Wykonamy dwa eksperymenty. Zamienimy mleko w białą kartkę, na której będziemy malować. Zajmiemy się również wykonaniem wybuchu kolorowego wulkanu.  Nasze zabawy pozwalają rozbudzać wyobraźnię i ciekawość świata zarówno wśród starszych, jak i nieco młodszych dzieci.

Zajęcia familijne poprowadzi instruktor Kamila Trochimiak
Z wykształcenia i zamiłowania artysta plastyk i pedagog. Edukację artystyczną rozpoczęła w Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. Kontynuowała ją w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Studia artystyczne uzupełniła o wykształcenie pedagogiczne. Jest doświadczonym nauczycielem. Brała udział w wielu wystawach i plenerach. Sama zajmuje się działaniami artystycznymi, a swoją pasją tworzenia stara się zarazić dzieci i młodzież prowadząc liczne warsztaty.


Termin wydarzenia: 25.09.2021 r. godz. 10:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14 A 


Zapisy na zajęcia prowadzimy do 24.09.2021 r. w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku.
Opłata za zajęcia 10 zł. 

Liczba miejsc ograniczona.


Zapraszamy