Jutro, 25 września odbędzie się sprzątanie terenu Sulejówka przy ulicach Orlej, Wodociągowej, Piłsudskiego, Wspólnej i Jasnej. Miejski Dom Kultury wspierając działanie, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Lepszy Sulejówek, przygotował dla pierwszych 50 osób specjalną niespodziankę! Kupon zniżkowy o wartości 20 zł na zajęcia w MDK. Co ważne, kupon ten łączy się z promocją Wielokulturowy płaci mniej!, więc włączając się w akcję mającą upiększyć nasze miasto można w październiku uzyskać rabat nawet do 100% wartości zajęć, gdyż nasz cennik rozpoczyna się od 20 zł za miesiąc zajęć. Warto być z nami!

Spotykamy się 25 września na rogu Orlej i Wodociągowej o godzinie 12:00!!!

Szczegóły na: www.facebook.com/lepszysulejowek

Regulamin:

1. Kupon może zrealizować każdy, kto korzysta lub chce skorzystać z zajęć w MDK.

2. Wartość kuponów nie sumuje się. Uczestnik może zrealizować jeden kupon.

3. Kupon można wykorzystać tylko w ramach opłaty za zajęcia realizowane w październiku 2021 r.

4. Kupon dotyczy oferty zajęć realizowanych w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku.

5. Kupon obejmuje zajęcia skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

6. Kupon łączy się z promocją „Wielokulturowy płaci mniej!”

7. Ceny zajęć w MDK już od 20 zł miesięcznie! Więcej na www.mdksulejowek.pl