5 października w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku odbyło się spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w ramach którego wykład wygłosił Pan Marek Rzeszotarski. Z wykładu słuchacze dowiedzieli się czym jest właściwie dyplomacja, jakie są jej cele, a także jaką rolę pełni w niej „protokół dyplomatyczny” i czy w czasach „skróconego dystansu” międzyludzkiego ma to w ogóle sens.

 

W kalendarzu 1 października przypada Światowy Dzień Seniora, toteż na spotkaniu nie zabrakło słodkiego poczęstunku i wielu życzeń dla seniorów od Burmistrza Miasta Sulejówek Arkadiusza Śliwy oraz od Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku Mateusza Marszalca.
 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, a już jutro o godzinie 15:00 zapraszamy na kolejny wykład, który wygłosi Szczepan Rawski. Przekaże nam podstawowe wiadomości prawne, które mogą być szczególnie przydatne dla seniorów.

 

Na wydarzenie obowiązują zapisy! Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

BANER_UTW.jpgIMG_3470.jpgIMG_3476.jpgIMG_3489.jpgIMG_3495.jpgIMG_3500.jpgIMG_3506.jpgIMG_3515.jpgIMG_3526.jpgIMG_3534.jpg