koncert odwołany

Szanowni Państwo z powodu choroby artystów jesteśmy zmuszeni odwołać koncert kolęd, który miał się odbyć w dniu 29 stycznia 2022 r.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Czas Świąt Bożego Narodzenia nieodzownie kojarzy się ze śpiewaniem kolęd. Jak co roku w okresie bożonarodzeniowym Miejski Dom Kultury zaprasza Państwa na koncert z muzyką o tematyce świątecznej. W tym roku będzie nie inaczej, ale… Koncert „ Świąteczny czas” podczas, którego usłyszą Państwo wiele pięknych kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych pozwoli Państwu przedłużyć przeżywanie radości ze Świąt Bożego Narodzenia. Tego wieczora usłyszą Państwo znane i mniej znane kolędy i pastorałki w opracowaniach na cztery głosy w wykonaniu ChKMS, a także piosenki świąteczne  zaproszonych przez nas wokalistów ze Studia Piosenki MDK prowadzonego przez Zanę Zu.

Wystąpią:

Wokaliści Studia Piosenki: Justyna Galaszewska, Adela Kamińska, Antonina Misiuro, Ryszard Ułas

Przygotowanie – Zana Zu

Chór Kameralny Miasta Sulejówek

Przygotowanie chóru: Zuzanna Gulewicz, Alicja Niździńska, Bartosz Lisik

Michał Śmigielski - dyrygent

Termin koncertu: 29.01.2022 r., godz. 17:00
Miejsce: Sala widowiskowa OSP w Sulejówku, ul. Świętochowskiego 15/17

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne od 17 stycznia 2022 r. w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku. Liczba miejsc ograniczona.