Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od Miejskiego Domu Kultury jesteśmy zmuszeni odwołać  koncert "O miłości i nie tylko...", który miał się odbyć w dniu 13 marca 2022 r.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Koncert inspirowany przypadającym 8 marca Dniem Kobiet w wykonaniu mieszkańców naszego miasta – Aurelii Luśni i Pawła „Kadłuba” Stankiewicza.

> > Ona – dyplomowana śpiewaczka, wokalistka z trzema płytami na koncie (w tym jedną autorską), śpiewająca piosenki w bajce „Dzwoneczek” Walta Disneya, zdobywczyni Grand Prix festiwalu im. Wojciecha Młynarskiego (jedna z ostatnich nagród przyznana i wręczona przez samego Mistrza),

> > On – współpracował z tak różnymi artystami, jak: Paweł Mykietyn, Krzysztof Warlikowski, Magda Umer, Michał Bajor, Dorota Osińska czy Marek Piekarczyk. Gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, aranżer. W autorskiej twórczości przyznaje się do inspiracji Wojciechem Waglewskim i Robertem Plantem,

> > Ona – musicalem i Joni Mitchell. Dwa światy, dwie wrażliwości. A jednak współbrzmi i dopełnia się wspaniale. Podczas koncertu usłyszymy utwory musicalowe, piosenki z repertuaru Kaliny Jędrusik czy zespołu Voo Voo oraz ich autorskie kompozycje.

Wystąpią:

Aurelia Luśnia - wokal

Paweł Stankiewicz - gitara

Termin wydarzenia: 13.03.2022 r. godz. 17:00
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusłąwskiego 14S

Bilety: od 21.02.2022 r. w cenie 30 zł do nabycia w MDK w Sulejówku

Aurelia Luśnia: Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jest laureatką nagród na wielu festiwalach piosenki. Wydała trzy autorskie albumy. Singiel z tego ostatniego „Nienazwany szkic” usłyszeć można na falach Radiowej Jedynki czy Radia Merkury. Wraz z grupą Scena Babel wielokrotnie miała przyjemność występować u boku Krzysztofa Kolbergera i Ewy Błaszczyk w programie „Śpieszmy się kochać ludzi..” do słów ks. J. Twardowskiego z muzyką H. F. Tabęckiego. Od 2006 r. współpracuje z Fundacją Anny Dymnej Mimo Wszystko prowadząc warsztaty wokalne z uczestnikami Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

Paweł Stankiewicz - gitarzysta, kompozytor, aranżer, autor tekstów, producent muzyczny. Pochodzi z Olsztyna. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku (wydział edukacji muzycznej). Współtwórca i wieloletni członek literacko-muzycznej formacji „Scena Babel”, lider zespołu rockowego „Ordalia”, który wydał płytę z jego piosenkami, uznaną przez magazyn „Teraz Rock” jako jedną z najlepszych płyt rockowych wydanych w 2013 r. Stale współpracuje m.in. z Michałem Bajorem, Jackiem Bończykiem, Jerzym Satanowskim, Pawłem Mykietynem, Antoniną Krzysztoń, Krzysztofem Warlikowskim oraz wieloma innymi wybitnymi artystami. Występował również m.in. z The Hilliard Ensemble. Jest autorem muzyki do wielu filmów Jego piosenka „Burze”, wygrała tegoroczny konkurs opolskich „Debiutów”.