Kreatywna sobota – ozdoby wielkanocne

Na warsztatach uczestnicy wykonają kolorowe wiosenne ozdoby wielkanocne. Będą to kompozycje florystyczne.

Gdy szał sprzątania i zakupów ogarnie dorosłych, czas by im przypomnieć, co jest w tym momencie najważniejsze. Magia Wielkanocy to zwyczaje, tradycje i bycie razem. Wszystko to otulimy piękną dekoracją wykonaną własnoręcznie. Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a czasu, by przygotować dekoracje wielkanocne i ozdoby jest coraz mniej. Zatem nie czekajmy z tym na ostatnią chwilę przecież to świetna okazja, by spędzić miło czas. Wykonanie własnoręcznie kompozycji wielkanocnych potrafi sprawić sporo frajdy, szczególnie jeśli usiądziemy do niego razem. Wspólnymi siłami możecie sprawić, że mieszkanie będzie kolorowe, przytulne i wyjątkowe, a przy okazji będziecie mieli świetną okazję do poszerzenia swoich zdolności manualnych.

Warsztaty poprowadzi Kamila Trochimiak, z wykształcenia i zamiłowania artysta plastyk i pedagog. Edukacje artystyczną rozpoczęła w Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. Kontynuowała ją w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Studia artystyczne uzupełniła o wykształcenie pedagogiczne. Jest doświadczonym nauczycielem. Brała udział w wielu wystawach i plenerach. Sama zajmuje się działaniami artystycznymi, a swoją pasją tworzenia stara się zarazić dzieci i młodzież prowadząc liczne warsztaty.

Termin wydarzenia: 26.03.2022 r. godz. 10:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14 A

Zapisy na zajęcia prowadzimy do 25.03.2022 r. w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku.
Opłata za zajęcia 10 zł.

Liczba miejsc ograniczona.