Gospodarzem wydarzenia jest zespół „Młodzieżówka z Sulejówka” – chór seniorów śpiewający przedwojenne szlagiery. Zespół pomimo trudnego czasu pandemii wciąż powiększa skład i poszerza swój repertuar. W czasie koncertu zaprezentuje piosenki, których publiczność jeszcze nie słyszała. Niektóre z nich, zupełnie zapomniane, nie były wykonywane od kilkudziesięciu lat.

Termin wydarzenia: 23.04.2022 r., godz. 17:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14A

Instruktorem zespołu jest Robert Lipka - akordeonista z archeologicznym rodowodem i animator kultury. Współpracuje z szeregiem zespołów muzycznych, solistami, grupami teatralnymi. Prowadzi amatorskie chóry seniorskie i wielopokoleniowe. Od 2006 roku prowadzi regularnie warsztaty muzyczne i wokalne dla dzieci i dorosłych.

Chór „Młodzieżówka z Sulejówka” to grupa śpiewających seniorów, która od 2015 roku z wielką energią i radością wzrusza i bawi publiczność. Pomysłodawcą tej muzycznej aktywności było Stowarzyszenie Seniorów Sulejówka. Do chóru należą amatorzy, którzy oprócz przewrotnej nazwy wymyślili sposób na realizację swojej pasji – śpiewania.

Wejściówki w cenie 5 zł do nabycia w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!