Kreatywna sobota -warsztaty familijne.

Kwiatki na Dzień Matki - warsztaty plastyczne

Z okazji pięknego święta Dnia Matki wykonamy wspólnie kolorowe kwiaty z bibuły i krepiny. Dzień Matki obchodzimy chcąc wyrazić szacunek dla wszystkich matek. Na całym świecie obchodzony jest on w różnych dniach i miesiącach. W Polsce Dzień Matki przypada na 26 maja. Tego dnia zazwyczaj wręczane są laurki, kwiaty oraz różne drobne prezenty przygotowywane przez własne dzieci. My z okazji pięknego święta Dnia Matki wykonamy wspólnie kolorowe kwiaty z bibuły i krepiny. Z bibuły można zrobić wiele różnorodnych dekoracji, np. kwiaty, pompony czy girlandy, świetnie prezentują się również lekkie, zwiewne rozety z bibuły. Tym razem zajmiemy się wykonaniem kwiatów, które będą ładną ozdobą wnętrza, a sposób ich wykonania nie jest trudny. Zostaną wykonane z różnokolorowej bibuły dzięki czemu będą pięknie wyglądały o każdej porze roku wprowadzając do mieszkania wesoły, wiosenny nastrój.

Warsztaty poprowadzi Kamila Trochimiak. Z wykształcenia i zamiłowania artysta plastyk i pedagog. Edukacje artystyczną rozpoczęła w Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. Kontynuowała ją w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Studia artystyczne uzupełniła o wykształcenie pedagogiczne. Jest doświadczonym nauczycielem. Brała udział w wielu wystawach i plenerach. Sama zajmuje się działaniami artystycznymi, a swoją pasją tworzenia stara się zarazić dzieci i młodzież prowadząc liczne warsztaty.

Termin wydarzenia: 21.05.2022 r. godz. 10:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14 A

Zapisy na zajęcia prowadzimy do 20.05.2022 r. w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku.
Opłata za zajęcia 10 zł.

Liczba miejsc ograniczona.