Zapraszamy Państwa na pokaz tanga argentyńskiego oraz pogawędkę na temat historii i aktualnej  sytuacji tanga w Argentynie, w Polsce i na świecie.

Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie mieszkańcom Sulejówka historii  kultury, muzyki oraz pokaz samego tańca. Obecnie Tango argentyńskie  przeżywa swój renesans w świecie oraz w Polsce, dlatego naszym celem jest  zainteresowanie mieszkańców naszego miasta tym tańcem, a nawet bardziej  - kulturą Tanga argentyńskiego. Wydarzenie jest kierowanie do odbiorcy  dojrzałego - 18-55 lat i ma służyć integracji społeczności naszego miasta.

Prowadzenie: Katarzyna Nagórniak-Greszta

Tancerze: Adrian Otocki, Katarzyna Nagórniak-Greszta

Zespół muzyczny: Michał Witkowski, Zuzanna Gulewicz, WioleXa Witkowska,  Tomasz Sznabel, Marek Nowicki

Termin wydarzenia: 14.05.2022 r., godz. 18:00
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku

Bilety w cenie 25 zł dostępne będą w sprzedaży od 20 kwietnia 2022 r. w kasie MDK. Liczba miejsc ograniczona.