Zapraszamy na wernisaż prac powstałych na zajęciach artystycznych w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku. Będziemy mogli zobaczyć prace powstałe na ceramice: rzeźby, płaskorzeźby, naczynia i biżuteria. Prezentowane będą również prace powstałe na zajęciach Młody artysta, na których zajmujemy się rękodziełem i poznajemy ciekawe techniki plastyczne. Zobaczymy także co tworzą dzieci na zajęciach Młody konstruktor, gdzie rozwijamy kreatywność przez budowanie i tworzenie. Podczas wystawy będzie możliwość obejrzenia prac powstałych na zajęciach z rysunku i malarstwa, na których uczestnicy uczą się jak przedstawić perspektywę, jak oddać właściwe proporcje oraz światłocień.

Termin wernisażu: 21.05.2022 r., w godz. 15:00

Termin wystawy: 22.05.2022 r., w godz 12:00-15:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14A.

Na wydarzenie obowiązują zapisy! Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku. Liczba miejsc ograniczona.