…marzyć o własnym cichym kąciku swoim, pełnym słońca i kwiatów…

Zofia Moraczewska

Prowadząc aktywną działalność społeczną, patronka Festiwalu doceniała jednocześnie chwile wytchnienia spędzane na łonie przyrody barwnego, rześkiego Sulejówka.

Marzenia o własnym magicznym, ukwieconym kąciku może ziścić każda osoba! Zapraszamy serdecznie na warsztaty, a zarazem wędrówkę ścieżkami wiodącymi pośród ogrodu Pani Zofii oraz przez naszą wyobraźnię. Przygoda ta będzie zwieńczona wyjątkową pamiątką.

Warsztaty pomogą stworzyć mini ogród w szklanym naczyniu, wyjątkowe kompozycje kwietne. Ozdabianie motywami roślinnymi przedmiotów codziennego użytku z wykorzystaniem techniki malowania farbami i dekupażu.

Badania dowodzą, że jest możliwe stworzenie kompozycji zrównoważonej biosfery w zamkniętej przestrzeni słoja. Warsztaty będą okazją do stworzenia własnej kompozycji kwiatowej w szklanym naczyniu z ciekawą , osobistą scenografią. Wykonujemy według projektu elementy dekoracyjne nawiązujące do klimatu czasów minionych, ulubionych miejsc, wspomnień, poezji. Zofii Moraczewskiej i jej pasji ogrodniczej.

Dajmy się ponieść wyobraźni!

Termin: 21-23.06, godz. 11:00-14:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14 A

Zapisy na warsztaty prowadzi biuro Miejskiego Domu Kultury, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-20:00, uczestnicy zobowiązani są do wypełnienia kart uczestnictwa. Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Przy wyborze uczestników liczy się kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona.