Gimnastyka artystyczna to głównie praca nad gibkością, rozciągnięciem oraz świadomością własnego ciała. Gimnastyczki wykonują również ćwiczenia ogólnorozwojowe polegające na wzmocnieniu ciała oraz wydobyciu naturalnej gracji w ruchu.

Bardzo istotną role odgrywają tutaj również wykorzystywane przez nas przyrządy jak na przykład wstążki, które dają dodatkowy efekt plus pozwalają dzieciom na rozwój kreatywności i myślenia przestrzennego w choreografii. Zajęcia przeznaczone dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Skoneczna – absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych wydział Teatru Tańca. Jej pasją jest taniec jazzowy, a także tworzenie choreografii z elementami gimnastycznymi. Od 8 roku życia trenuje akrobatykę sportową na trampolinie i ścieżce. Wicemistrzyni na Mazowszu w skokach na trampolinie. Jako instruktorka akrobatyki i tańca dzieli się swoją pasją, wiedzą, i umiejętnościami z najmłodszymi jak i trochę starszymi dziećmi. Na zajęciach akrobatycznych skupia się głównie na technice i precyzji, lecz nie zapomina przy tym o dobrej zabawie! W tańcu – kreatywność i owocna współpraca z uczestnikami sprawia jej najwięcej radości. Od 4 lat współpracuje ze Szkołą Tańca Releve, w której uczy tańca nowoczesnego, baletu oraz akrobatyki.

Zajęcia 2023-2024