Listopad to w polskiej kulturze czas szczególny, czas zadumy i refleksji, ale także czas radości z odzyskanej już ponad 100 lat temu Niepodległości. Z tej właśnie okazji pragniemy zaprosić Państwa na koncert podczas, którego Chór Kameralny Miasta Sulejówek wykona polskie utwory hymniczne oraz najpiękniejsze i najbardziej znane pieśni patriotyczne. Podczas koncertu usłyszycie uczestników Studia Piosenki  prowadzonego przez Zane Zu oraz Młodzieżówki z Sulejówka pod kierownictwem Roberta Lipki, którzy wykonają bardziej współczesne utwory patriotyczne. Będzie to spotkanie z historią Polski oraz pieśniami, które na przestrzeni lat towarzyszyły Polakom, jak również i nowoczesnymi utworami o tematyce patriotycznej. Naszym koncertem pragniemy złożyć hołd Twórcom Niepodległej, a także wyrazić naszą radość i dumę z polskiej kultury muzycznej.

Wystąpią:

Uczestnicy Studia Piosenki: Hanna Greszta, Dorota Biernacka, Ryszard Ułas, Laura Fidelangeli-Seroczyńska, Anna Górczyńska, Janina Trzaskoma,
ZanaZu - instruktor

Młodzieżówka z Sulejówka,
Robert Lipka- instruktor

Chór Kameralny Miasta Sulejówek
przygotowanie chóru:
Zuzanna Gulewicz, Wiktoria Pereyma, Natalia Dorota Zubkowicz, Tomasz Cepiel, Bartosz Lisik
Michał Śmigielski - dyrygent

Termin: 12.11.2022 r., godz. 17:00
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14 A

Bilety wstępu w cenie 20 zł do nabycia w sekretariacie MDK. Środki zebrane z wejścówek zostaną przeznaczone na zakup instrumentu dla ChKMS.

Liczba miejsc ograniczona