Kulturalny fajf- czyli wieczór muzyczny przy muzyce na żywo!

Stowarzyszenie Klub Seniora w Sulejówku oraz Miejski Dom Kultury zapraszają mieszkańców Powiatu na wyjątkowe wydarzenie "Kulturalny fajf - czyli wieczór taneczny przy muzyce na żywo".  Wydarzenie ma nawiązywać do tradycji spotkań przy muzyce na żywo. Popularne „Fajfy” stanowiły wielką atrakcję towarzyską i umożliwiały publiczności spędzenie czasu w przyjemny i aktywny sposób.

Gospodarzem wydarzenia jest zespół „Młodzieżówka z Sulejówka” – chór seniorów śpiewający przedwojenne szlagiery . Potańcówka będzie świetną okazją by zaprezentować nowe utwory w repertuarze zespołu – zapomniane szlagiery największych przedwojennych polskich twórców. Chórowi towarzyszyć będzie zespół instrumentalny w składzie: akordeonista Robert Lipka, klarnecistka Lena Nowak, kontrabasista Mateusz Woźniak oraz perkusista Adam Szuraj.

Termin: 26.08.2022 r. godz. 18:00
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku

Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Mińskiego.