Zapraszamy na wystawę prac uczestników zajęć sekcji fotograficznej MDK. Prezentowane prace obejmować będą wybrane fotografie wykonane w trakcie stałych cotygodniowych zajęć fotograficznych w okresie od września do listopada 2022 r. Autorami prezentowanych fotografii są uczestnicy zajęć grupy fotograficznej działającej pod kierunkiem Krystiana Herncisza w MDK Sulejówek. Przygotowana wystawa opiera się na zasadzie sprawiedliwej ekspozycji zdjęć uczestników zdjęć, by pokazać prace każdego autora, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wśród uczestników są osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem fotograficznym. Najmłodsza uczestniczka ma 11 lat.

Termin:16.12.2022 r., godz. 20:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku

Uczestnicy zajęć, którzy zaprezentują swoje prace na wystawie:

Adam Mielcarz, Agnieszka Alba Żurko, Agnieszka Łączyńska, Amelia Piskorska, Iza Śliwińska, Magda Mielcarz, Sonia Wasilewska, Szymon Dąbrowski, Tymoteusz Rogala, Wacław Żurko, Nikola Olszewska

Opiekun grupy: Krystian Herncisz

Zapraszamy!