Podczas walentynkowej podróży muzycznej młodzi artyści Studia Piosenki przedstawią miłość, która jest piękna we wszystkich barwach.

Miłość od zawsze była muzą artystów. Zarówno w literaturze, jak i w sztuce pełno jest wątków miłosnych. Jednak żaden z przekazów artystycznych nie trafia do serca tak, jak romantyczna muzyka z tekstem o miłości. Ponieważ luty jest miesiącem zakochanych w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku również nie zabraknie romantycznych akcentów. Podczas muzycznej podróży młodzi artyści Studia Piosenki przedstawią miłość, która jest piękna we wszystkich barwach. A usłyszeć będzie można znane i mniej znane piosenki o miłości m.in. z repertuaru Budki Suflera, Alicji Majewskiej, Anity Lipnickiej, Adel oraz wielu innych.

Termin wydarzenia: 04.02.2023 r., godz. 18:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14A

Bilety wstępu w cenie 5 zł do nabycia w sekretariacie MDK. Liczba miejsc ograniczona.