Trzecie spotkanie miłośników gier planszowych w Sulejówku. Wydarzenie dla wszystkich chętnych podczas którego uczestnicy będą mogli poznać oraz zagrać w kultowe gry. Wydarzenie skierowane jest do osób zarówno początkujących jak zaawansowanych.

W programie wydarzenia:

• Możliwość zagrania w kultowe gry planszowe.
Nauka gry w poszczególne tytuły prowadzona przez instruktorów.
• Duży wybór gier w zakresie proste/zaawansowane.
• Możliwość przyniesienia przez uczestnika własnej gry oraz jej prezentacja i rozgrywka.
• Spotkanie pasjonatów, wymiana doświadczeń oraz porady w zakresie gier planszowych.
• Na miejscu będzie dostępna wypożyczalnia gier planszowych.
• Grą wiodącą wydarzenia będzie Clash of Cultures (gra typu cywilizacyjnego, od 2 do 4 graczy).

Termin wydarzenia: 11.03.2023 r., godz. 12:00
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku

Prowadzący: Rafał Wejner, Przemysław Latoś, Krzysztof Grzebielski
Pasjonaci gier planszowych, figurkowych oraz RPG. Od lat grają i kolekcjonują gry planszowe. Chcieliby się podzielić swoimi zainteresowaniami ze wszystkimi chętnymi.

Na wydarzenie obowiązują zapisy! Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!