Szczególną przyjemnością jest dla nas rozwój talentów i twórcza radość najmłodszych Uczestników zajęć w Miejskim Domu Kultury. Zapraszamy ciepło na wernisaż wyjątkowej wystawy.

🌟Co na niej ujrzymy?

🌸Rzeźby i płaskorzeźby powstałe na "Ceramice".
🌸Prace wykonane na zajęciach "Młody artysta", na których można poznać w praktyce tajniki rękodzieła i ciekawe techniki plastyczne.
🌸Zobaczymy
co tworzą dzieci na zajęciach "Młody konstruktor", rozwijających kreatywność przez twórcze konstruowanie.
🌸Zaprezentujemy również prace powstałe na zajęciach z "Rysunku i malarstwa", gdzie uczymy się jak pokazać perspektywę, jak oddać właściwe proporcje oraz światłocień.

🌟Opiekunką młodych twórców jest prowadząca zajęcia wszechstronna artystka Kamila Trochimiak.

Zapraszamy serdecznie! 💚

Wernisaż wystawy: 20 maja 2023 roku, o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku.

Wystawę można będzie obejrzeć do 16 czerwca 2023 r.