OPIS

Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych miłośników fotografii, mające na celu pogłębienie wiedzy na temat fotografii poprzez teorię i praktykę w trakcie zajęć studyjnych i plenerowych.

🌟Warsztaty obejmują zagadnienia teoretyczne i ćwiczenia praktyczne, pracę studyjną i plenerową oraz przygotowanie wystawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają tajniki fotografii cyfrowej od podstaw, m.in. wyposażenie i akcesoria, obsługa aparatu, jego budowa i funkcje, tryby fotografowania, ostrość, głębia ostrości, rodzaje aparatów i obiektywów, ISO, ekspozycja, przysłona, migawka, balans bieli, kompozycja obrazu, oświetlenie, światło i cienie, zastosowanie filtrów.

🌟W ramach części praktycznej: fotografowanie architektury, krajobrazów, portretów, przyrody, fotografia uliczna, reportaż, fotografia artystyczna oraz edycja zdjęć i ich publikacja.

🌟Zajęcia kształtują wrażliwość, zachęcają do obcowania z naturą oraz do pracy zespołowej i integracji.

INSTRUKTOR

Krystian Herncisz