OPIS

Zajęcia dedykowane seniorom. Zarówno osobom, które zaczynają swoją przygodę z komputerem, jak również chcącym pogłębić wiedzę.

Słuchacz będzie mógł zapisać się na wybrany przez siebie panel:

🌟Poznaję komputer. Nauka obsługi komputera od podstaw, nauka pisania, wysyłanie wiadomości email | ćwiczenia dla osób początkujących.

🌟Jak połączyć komputer i telefon? Zgrywanie zdjęć, przesyłanie danych na dysk Google, udostępnianie zdjęć i wysyłanie ich przez email | ćwiczenia dla osób średniozaawansowanych.

🌟Jak korzystać z Internetu? Przeglądanie stron, wiedza, zakupy, komunikacja | ćwiczenia dla osób poszukujących czegoś nowego.

🌟Prezentacja multimedialna. Jak przygotować prezentację, aby to, co mówimy było ciekawe i ładnie wyglądało? | ćwiczenia dla osób średniozaawansowanych, chcących posiąść nową wiedzę.

🌟Internet to również rozrywka. Filmy i seriale, muzyka, gry… | ćwiczenia dla osób poszukujących rozrywki

🌟Tworzenie dokumentów bardziej zaawansowanych. Dokumenty tekstowe (spis treści, podział na sekcje, numery stron), arkusz kalkulacyjny, formularze i sondy (w oparciu o aplikacje google) | ćwiczenia dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Zajęcia organizowane są w dwóch grupach, w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku.
Opłata abonamentowa miesięczna niezależnie od ilości wybranych zajęć wynosi 10 zł.

INSTRUKTOR

Mateusz Marszalec