Opis

🌟Z miłości do wspólnego śpiewu!
"Młodzieżówka z Sulejówka" to zespół pogodnych i rozśpiewanych seniorów prowadzony przez akordeonistę Roberta Lipkę. Powstał w 2015 roku, a od września 2020 działa przy Miejskim Domu Kultury. "Młodzieżówka" powstała z miłości do muzyki i śpiewania. Wykonuje repertuar: miejski folklor, przedwojenne szlagiery, utwory starowarszawskie, a także piosenki ludowe w ciekawych aranżacjach. Polskie i zagraniczne. Kolędy? Utwory patriotyczne? Rozrywka? "Młodzieżówka" jest zawsze do dyspozycji! Byle przeżyć wspólnie muzyczną przygodę, i dzielić się radością muzykowania.

🌟Śpiewanie w zespole jest również okazją do rozwijania indywidualnych zdolności wokalnych, przez zajęcia z emisji głosu, odbywające się w ramach prób.

🌟Pogodni artyści występują na piknikach, festiwalach – również zagranicznych, uroczystościach patriotycznych oraz imprezach okolicznościowych. Nierzadko w towarzystwie wyjątkowych gości, jak np. zaprzyjaźniony zespół "Cała Praga Śpiewa".

🌟Publiczność świetnie odbiera występy "Młodzieżówki", nierzadko dołączając do wspólnego śpiewu, a nawet do tańca! Potańcówki prowadzone przez zespół cieszą się szczególną popularnością.

🌟Pragniesz poczuć piękno i radość wspólnego muzykowania?
Zapraszamy!

Instruktor

Robert Lipka

# Dzień i godzina Czas trwania Grupa Miejsce
1 środa, 14:30 2 godz.   Sulejówek,
Miejski Dom Kultury z siedzibą w Sulejówku