Zajęcia teatralne to świetna okazja do poznania świadomości swojego ciała i emocji. Uwrażliwia na empatię, wzmaga odwagę i samoakceptację, jest świetną zabawą-jeśli tylko da się do tego bezpieczną i twórczą przestrzeń.

🌟"Po Bandzie" to grupa teatralna inna, niż wszystkie. O czym przekonali się widzowie  debiutanckiego spektaklu grupy "Januszek idzie na dyskotekę", którym spotkał się ze świetnym przyjęciem widowni w różnym wieku.
🌟Obecnie Teatr "Po bandziiie" rozpocznie przygotowania do nowego spektaklu i zaprasza Was do scenicznej przygody!
🌟Zapraszamy serdecznie razem z Barbarą Gutaj-Monowid, wokalistką, aktorką, reżyserką teatralną, inicjatorką i współtwórczynią m. in. spektaklu "Czekając na Marszałka". A przede wszystkim osobą pełną artystycznej pasji i inspirujących pomysłów, wokół których łączy ludzi w różnym wieku, w pogodnej atmosferze.

DLA KOGO?
Zapraszamy serdecznie młodzież w wieku 13 - 18 lat.

INSTRUKTOR
Barbara Gutaj-Monowid