Wyruszcie z nami w baśniową podróż! Wspólnie przeniesiemy się na gorącą pustynię, odwiedzimy skaczące hipopotamy, sprawdzimy dokąd lecą papugi i posłuchamy o czym śnią lwy. Wybierzemy się tam, gdzie poniesie nas wyobraźnia. Koncert odbędzie się w duchu Music Learning Theory Edwina Eliasa Gordona. Stymulujemy słuch muzyczny dziecka poprzez śpiewanie w różnych tonalnościach i stylach muzycznych oraz rytmizowanie w bardzo nietypowych metrach. Na naszych koncertach instrumentem jest głos - nie usłyszycie tu gotowych, odtwarzanych nagrań z głośnika. Spotkanie będzie miało charakter improwizowanej zabawy muzycznej, której towarzyszy płynny ruch, kolorowe rekwizyty i szeroki uśmiech prowadzących ;) Otoczą Was cztery ciepłe głosy!

Termin: 02.09.2023 r., godz. 15:00
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14

Bilety do nabycia w MDK w cenie 50 zł - dorosły + dziecko. Kolejny bilet 30 zł.

Wystąpią:
Magdalena Nejbauer i Małgorzata Kożuchowska - Panek - duet gordonowski "Muzyka Mówi"
Anna Maria Nowakowska - Czaj i Stanisław Czaj - duet gordonowski "Mama śpiewa, Tata gra" - GROW WITH MUSIC

O nas:
Duet gordonowski Muzyka Mówi powstał w 2015 roku. Tworzą go Magdalena Nejbauer i Małgorzata Kożuchowska-Panek - absolwentki Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego i certyfikowane instruktorki zajęć umuzykalniających prowadzonych wg Music Learning Theory Edwina Eliasa Gordona. Prowadzą zajęcia w grupach żłobkowych, przedszkolnych, a także dla najmłodszych słuchaczy (od pierwszych tygodni życia) wraz z ich rodzicami w salach zabaw, domach kultury, klubach dziecięcych. Duet wraz zaprzyjaźnionymi muzykami prowadzi też regularną działalność koncertową. W styczniu tego roku zespół wydał album muzyczny dla dzieci "Muzyka Mówi i śni o podróżach".
GROW WITH MUSIC to Ania i Staszek, śpiewający muzycy, rodzice trójki: Wojtka, Ignasia i Marianki. Oboje ukończyli kurs gordonowski I stopnia, obecnie poszerzają swoją wiedzę na kursie II stopnia - audiacji właściwej. Prowadzą zajęcia w duchu teorii gordonowskiej. Nagrali serię płyt dla dzieci "PA BA BA PA" - "Na spokojną noc", "W podróży" i "Świąteczne".