Szybkimi krokami zbliża się nowy sezon wydarzeń w MDK Sulejówek. Zapraszamy na preludium w krainie obrazu.
18 sierpnia nastąpi wernisaż wystawy "Zbiór ogarnięty 2", prezentującej wybrane prace uczestników zajęć sekcji fotograficznej MDK. Jest to kontynuacja grudniowej ekspozycji. Prace wykonane zostały w trakcie zajęć w sezonie 2022/2023. Autorzy zdobywają wiedzę i umiejętności pod kierunkiem Krystiana Herncisza. Wystawa zostanie wzbogacona o zdjęcia reporterskie wykonane podczas pracy.

Wśród uczestników warsztatów fotograficznych są osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem fotograficznym. Ujrzymy fotografie autorstwa każdego uczestnika. Zaprezentują swoje talenty:

Adam Mielcarz, Agnieszka Łączyńska, Amelia Piskorska, Iza Śliwińska, Magda Mielcarz, Szymon Dąbrowski, Tymoteusz Rogala, Wacław Żurko, Nikola Olszewska, Robert Woźnica.

Zapraszamy serdecznie!

TERMIN: 18 sierpnia 2023 r., o godzinie 18:00