Premiera spektaklu Miro Gavrana "Wszystko o kobietach" w reżyserii Mirosława Kuleszy planowana jest w dniu 14-go czerwca 2024 r.

Sztuka chorwackiego dramatopisarza to szkic do obrazu współczesnej kobiety. Autor podaje 15 wariantów portretowanych pań do wyboru, w trzech momentach życiowych przełomów.

🌟Jeśli czujesz, że masz ochotę spróbować swoich sił na scenie, to właśnie jest ten moment, żeby spełniać marzenia!!!

Lepszej chwili nie będzie. W naborze do zespołu teatralnego może wziąć udział każdy, kto skończył osiemnaście lat i jest mieszkańcem Sulejówka lub okolic. Szczegóły dotyczące castingu znajdziecie w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku.

🌟Casting odbędzie się 30 SIERPNIA 2023 r. - obowiązują zapisy.
KARTA ZGŁOSZENIOWA DOSTĘPNA JEST DO POBRANIA U DOŁU ARTYKUŁU

🌟Zajęcia odbywają się w środy o godzinie 20:00. Prowadzi je reżyser i aktor teatralny Mirosław Kulesza.

🌟MIEJSCE ZAJĘĆ I CASTINGU: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14

Zapewniamy:
🌟 miłą atmosferę,
🌟 fachowe uwagi,
🌟 wasparcie merytoryczne,
🌟 scenografów, instruktorów emisji głosu, specjalistów od światła i efektów specjalnych

Zapraszamy na teatralną przygodę!

Załączniki:
Pobierz plik (Karta zgłoszeniowa_casting.pdf)Karta zgłoszeniowa Casting teatralny[ ]603 kB