Uwaga, uwaga, Przedszkolaki i Pierwszoklasiści oraz ich Nieustraszeni Opiekunowie!

Z przyjemnością ogłaszamy, że spektakl "Sceny Seniora" wraca na Zofiówkową Scenę – i to z myślą o Waszych uśmiechach!
Nie możemy obiecać, że Czerwony Kapturek tym razem odnajdzie w lesie receptę na przedłużenie wakacji, ale za to obiecujemy mnóstwo zabawy, emocji i chwil relaksu przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym 2023/24!

"Czerwony Kapturek" to nie tylko bajka, ale prawdziwa skarbnica śmiechu i frajdy, która dodatkowo potrafi rozbudzić Waszą kreatywność! W końcu co może lepiej poprawić humor niż spotkanie z wilkiem w teatralnym wydaniu?

REŻYSERIA: Mirosław Kulesza

⭐️WYSTĘPUJĄ
Barbara Aleksandrowicz – Babcia
Danuta Kolanek – Narratorka
Zofia Mularczyk – Czerwony Kapturek
Grażyna Sikorska – Mama
Robert Mularczyk – Wilk
Zespół – Mieszkańcy lasu
⭐️LALKI, KOSTIUMY I SCENOGRAFIA – PROJEKTY I WYKONANIE: Elżbieta Zajączkowska,
⭐️KONSULTACJA ANIMACYJNA: Anna Porusiło-Dużyńska,
⭐️AKOMPANIAMENT FORTEPIANOWY: Krzysztof Kolanek,
⭐️ŚWIATŁO I DŹWIĘK Marian Lachowicz.

W spektaklu wykorzystano piosenki z tekstem Jana Brzechwy i muzyką Mieczysława Janicza w aranżacji Krzysztofa Kolanka.

Ta klasyka baśni to także głęboka inspiracja dla dorosłych. Przekonajcie się sami, że magia teatru potrafi przetrwać przez lata, przekazując radość i emocje kolejnym pokoleniom!
Po przedstawieniu będzie miała miejsce rozmowa z dziećmi na tematy poruszane w przedstawieniu, prowadzona przez Specjalistów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sulejówku.

WSTĘP: Na występ obowiązują bezpłatne wejściówki, do odbioru w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14.
TERMIN: 3 września 2023
GODZINA: 14:15
MIEJSCE: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14

--------------
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.