W sobotę 11 listopada o 19:30 odbyła się wystawa malarstwa Ewy Konarskiej zatytułowana

W Poszukiwaniu

Na przełomie wielu lat powstawały prace inspirowane pięknem natury oraz bogactwem kulturowym świata, które będą po raz pierwszy prezentowane publicznie w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku.

Na wystawę złoży się kolekcja kilkunastu obrazów wykonanych w różnych technikach malarskich – olej, akryl oraz w technice mieszanej. Celem wystawy będzie zaprezentowanie własnego spojrzenia artystki na otaczający nas znany i nieznany świat. Jej twórczość nie jest tylko próbą realistycznego odwzorowania rzeczywistości lecz także tworzeniem własnych surrealistycznych światów i tajemniczych przestrzeni, w których można dopatrywać się mistycznych elementów.

Ewa Konarska

Pedagog, malarka, kreatywna dusza, marzycielka. Jej obrazy powstają z potrzeby odkrywania znanego i mniej znanego piękna świata. Prace są efektem stałego eksperymentowania z różnymi technikami i stylami malarskimi w celu odnalezienia drogi do wyrażenia własnych odczuć związanych z kontaktem z naturą i kulturą różnych narodów.

Wystawę można zwiedzać w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14.