Podczas Festiwalu Zofiówka odkrywamy kulturalne miejsca na mapie Sulejówka, które często mieszczą się w zupełnie nieoczekiwanych lokalizacjach. 20 października zapraszamy do dawnego warsztatu samochodowego, gdzie dzisiaj mieści się Teatr S. Artyści - Wioletta i Michał Witkowscy oraz Piotr Siła wzięli „na warsztat” twórczość Mariana Hamera.

W klimatycznym półmroku sali na Wiśniowej rozbrzmią dźwięki przeplatane humorem naszych artystów: Wioletty i Michała Witkowskich. Sympatyczna atmosfera spotkania będzie sprzyjać tworzeniu magicznego klimatu, który pozwoli publiczności zapomnieć o codziennych troskach i oddać się chwilom pełnym uśmiechu i rozrywki.

Szczegóły wydarzenia:

festiwalzofiowka.pl

Poeta, satyryk, czołowa postać polskiego kabaretu, autor ponad 3000 piosenek, z których wiele weszło do kanonu polskiej piosenki. Wraz z Teatrem S mamy przyjemność zaprosić na spotkanie muzyczno-literackie mające na celu przybliżenie twórczości Mariana Hemara i pokazanie jej od różnych stron.

Teatr S. to nowe miejsce na kulturalnej mapie Sulejówka. Powstał z inicjatywy Piotra Siły, animatora i menedżera kultury, wieloletniego mieszkańca miasta. W dawnym warsztacie samochodowym na Wiśniowej stworzył on kameralne miejsce wypełnione poezją, muzyką i teatrem, gdzie widz staje się integralną częścią spektaklu.

S. jak Siła, S. jak Sulejówek, S. jak small... Dzięki grupie zapaleńców, w maju tego roku, powstało Stowarzyszenie Teatr S. Od września 2024 roku rusza kolejny sezon kulturalny w tym małym teatrze.

Jeśli jeszcze nie znacie tego miejsca, mamy dla Was wspaniałą wiadomość!

Już 20 października o godzinie 19:00, w ramach Festiwalu Zofiówka, w Teatrze S. odbędzie się niezwykłe spotkanie "Zawsze Hemar"!

Wykonawcy: Wioletta i Michał Witkowscy, Piotr Siła

Obowiązują bezpłatne wejściówki, do odebrania w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14

W programie Festiwalu Zofiówka 2023 pozostało jeszcze sześć wydarzeń, na które serdecznie zapraszamy. Na wydarzenia obowiązują bezpłatne wejściówki lub zapisy. Szczegóły poniżej.

---

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.