Mamy wielką przyjemność zaprosić w imieniu Gminnego Ośrodka Kultury w Dębem Wielkim oraz Sceny teatralnej "Po prostu: gramy!" przy MDK, na spektakl:

ZBŁĄKANA CIOCIA MINNIE

Monodram oparty na opowiadaniu napisanym w 1945 r. przez amerykańską autorkę: Dorothy Canfield. Realizatorzy przedstawienia mają przekonanie, że mimo upływu czasu, podjęta tematyka nadal prowokuje i porusza zaskakująco odnosząc się także do współczesnych, ludzkich problemów. "Zbłąkana ciocia Minnie" jest 10-tą premierą grupy teatralnej "Po prostu gramy!". Pokaz premierowy odbył się w dniu 10-go czerwca, spotykając się z bardzo przychylnym przyjęciem. Podobnie jak wrześniowe pokazy podczas Festiwalu Zofiówka 2023.

🌟Występuje: Zofia Mularczyk
🌟Reżyseria: Mirosław Kulesza
🌟Scenografia: Justyna Hałasińska
🌟Światło i dźwięk: Robert Mularczyk

W przedstawieniu wykorzystano fragmenty kołysanki „Summertime” z muzyką George’a Gershwin’a oraz tekstem Edwina DuBose Heyward’a, Dorothy Heyward i Iry Gershwin’a.

⏰TERMIN: 21 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 16:00
🏡MIEJSCE: Klub Dziupla, Gminny Ośrodek Kultury w Dębem Wielkim, ul. Strażacka 3
🎫WSTĘP: wolny, obowiązują zapisy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 735-553-555

Gorąco zapraszamy!❤️