DRODZY PAŃSTWO,
ZE WZGLĘDÓW ZDROWOTNYCH, NIESTETY KONCERT NIE ODBĘDZIE SIĘ W TERMINIE 2 MARCA.
NOWY TERMIN TO 14 KWIETNIA O GODZ. 16:00
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW I MOŻLIWOŚĆ ZAPISU, JUŻ NIEBAWEM.
PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI!

MOŻLIWOŚĆ PRZENIESIENIA ZAPISU NA NOWY TERMIN:
Osoby, które zapłaciły za wstęp, a chciałyby uczestniczyć w koncercie 14 kwietnia, będą miały możliwość przeniesienia płatności. Po utworzeniu nowego wydarzenia w Strefie Zajęć.

PROCEDURA ZWROTU ZA BILETY:
- Osoby płacące stacjonarnie, mają możliwość zwrotu pieniędzy na podstawie paragonu wystawionego przy sprzedaży
- Osoby płacące kartą/blikiem/rachunkiem bankowym mają możliwość zwrot pieniędzy na podstawie wiadomości email, w której podany będzie numer konta oraz przesłanie potwierdzenia transakcji w przypadku płatności kartą/blikiem.

Kto wie co kryje się za górką?

Sprawdźmy to razem!

Przenieśmy się w kolorowy świat piosenek dla dzieci autorstwa Basi Jagodzińskiej-Habisiak.

Koncert odbędzie się w konwencji gordonowskiej, w której publiczność przenika się z wykonawcami, a dzieci mają swobodę ruchów.

Nad głowami fruwają zwiewne chustki i bańki mydlane, a każdy amator tańca znajdzie przestrzeń na swobodną ekspresję ruchu.

WYSTĄPIĄ

Duet Muzyka Mówi czyli Małgorzata Kożuchowska-Panek i Magdalena Nejbauer oraz Barbara Jagodzińska-Habisiak, Marcin Kożuchowski i Łukasz Potera.

TERMIN: 02.03.2024 r., godz. 15:00
MIEJSCE: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14
BILETY w cenie 50 zł - dorosły + dziecko. Kolejny bilet 30 zł.
Do nabycia zdalnie przez portal <STREFA ZAJĘĆ>
Do nabycia na miejscu, w siedzibie MDK Sulejówek.