Razem z Fundacją Nieco Kultury zapraszamy serdecznie 6-go kwietnia o 16:00 na smakowite przedstawienie Palce lizać, czyli wybuchowy deser!.

Poznajcie bliźniaki Melę i Miłka! Wybierzcie się na pyszny spektakl dla małych i dużych smakoszy! Dowcipny, błyskotliwy, pełen nieprzewidzianych zwrotów akcji nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców i dziadków, którzy też będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! Przedstawienie na podstawie książki autorstwa Dawida Chybalskiego to niebanalna historia, pełna gag i dziecięcych pięknych serc!

W sobotnie popołudnie, pod nieobecność dziadka Leona, który pojechał na doroczny zjazd mistrzów cukiernictwa, Mela i Miłek bawili się w jego cukierni. Przez chwilę brykali robiąc przy tym wielki hałas. Śmiali się i tańczyli do starych melodii z radia "Pogoda"... Nagle zadzwonił telefon! Ktoś zamówił tort na dzień popularnych imienin... Mela i Miłek postanawiają upiec pyszny tort i sprawić radość dziadkowi Leonowi...
Czy wszystko będzie palce lizać?

Na scenie będzie gwarno, wesoło i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie będą mieli okazję poznać tajniki pracy cukiernika i trudnej sztuki przyrządzania tortu oraz towarzyszyć wszystkim figlom! Urzekająca piękna puenta udowodni, że zawsze warto mówić prawdę, nawet tę najtrudniejszą!

ZAPRASZAMY CIEPŁO!

WSTĘP:
bilety w cenie 30 zł do kupienia w siedzibie MDK Sulejówek, ul. Bogusławskiego 14
Czas trwania spektaklu: 75 min.

Rekomendowany wiek Widzów 6-106 lat.

TWÓRCY SPEKTAKLU

Mela: Wiktoria Swat
Miłek: Dawid Chybalski
Dziadek Leon: Antoni Rot (głos)