Radujmy się wiosenną nutą z Młodzieżówką z Sulejówka! Koncert piosenek z okresu międzywojennego. Zespół zaprezentuje ze swojego obszernego repertuaru piosenki radosne, lekkie w odbiorze a nawet humorystyczne . Oprócz prezentowanych wcześniej utworów usłyszymy kilka piosenek po raz pierwszy.

Poprzez wesołe, rytmiczne piosenki Zespół wprowadzi w optymistyczny wiosenny nastrój. Zespół deklaruje, że będzie mu bardzo miło jeśli Publiczność zanuci z nim refreny, a z koncertu wyjdzie z nową dawką energii i uśmiechem na twarzy. Liczymy na to ,że wspólnie uda nam się stworzyć wspaniałą atmosferę. Zachęcamy do przybycia na koncert, gwarantując niezapomniane wrażenia.

Młodzieżówka z Sulejówka już od 2015 roku pogodnie "zaraża" coraz większe grono słuchaczy(niektórzy dołączają do zespołu!) pasją śpiewu, gry oraz wspólnego spędzania czasu wokół muzyki. Odkrywa dla nas czar przedwojennych szlagierów. 

Swoim zapałem, zaangażowaniem, dobrą energią "Młodzieżówka" inspiruje innych i promuje idee współpracy międzypokoleniowej. Dzięki radosnej i otwartej atmosferze jaką tworzą muzycy oraz prowadzący akordeonista, aranżer Robert Lipka, koncerty zespołu przypominają po prostu otwarte spotkania wokół muzyki, w której różnorodności można zasłuchać się, uśmiechnąć, wzruszyć, a także pośpiewać i potańczyć!

Zapraszamy ciepło na wiosenną zabawę z Młodzieżówką!❤️

TERMIN: 14 kwietnia 2024 r., godz. 17:00
MIEJSCE: Kino Teatr Kurtyna, ul. Armii Krajowej 34