1-go czerwca, pełni dziecięcej radości zapraszamy na Otwarcie Festiwalu Zofiówka!
W siedzibie jednego ze współtwórców festiwalu - Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku - w pogodnej, sąsiedzkiej atmosferze popłynie opowieść o tegorocznym cyklu wydarzeń kulturalnych, artystycznych, o kreatywnych warsztatach dla każdego, które odbędą się w dniach 1 - 9 czerwca.

Festiwal Zofiówka to dzieło Mieszkańców i Przyjaciół Sulejówka, święto kultury w naszym mieście. Każda edycja otwiera nowe przestrzenie artystycznych doznań i nie inaczej będzie w tym roku!

Pierwszy raz w repertuarze Zofiówki - koncert muzyki jazzowej!

Jazz to szczególny gatunek muzyczny, w którym ogromną rolę odgrywa improwizacja. To chwila, gdy muzycy wchodzą w dialog z dźwiękami, a muzyka staje się dla nich przestrzenią do wyrażania swoich uczuć i emocji w najczystszej formie.

Zanurzymy się wspólnie w magicznych dźwiękach jazzu i dajmy się ponieść tej niezwykłej podróży przez rozbrzmiewające pasją melodie.
Swoim głosem oczaruje nas Nika Lubowicz, wokalistka pochodząca z muzycznej rodziny w Zakopanem.

Nika Lubowicz. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na trzech specjalnościach: Dyrygentura Chóralna, Fortepian, oraz Wokalistyka Jazzowa. Na scenie występuje od wczesnego dzieciństwa, jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Współpracuje z wieloma muzykami polskiej sceny jazzowej, a swoje wszechstronne wykształcenie wykorzystuje również w pracy pedagogicznej. Współpracuje z Teatrem Muzycznym ROMA, a także z telewizją Polsat, gdzie jest trenerem wokalnym w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Serdecznie zapraszamy!

TERMIN: 01 czerwca 2024 r., godz 20:00.
MIEJSCE: Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 29
WSTĘP: Bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 29 oraz online na <<< stronie internetowej  Muzeum >>>Nika Lubowicz z zespołem.