Urodził się 17 maja 1983 roku. Pierwsze poważne kroki muzyczne stawiał pod kierunkiem dr. hab. Marcina Tadeusza Łukaszewskiego, który był jego nauczycielem fortepianu, a także mentorem i przewodnikiem po świecie muzyki. Jako dyrygent zadebiutował w wieku 16 lat. Ukończył Muzykologię Teoretyczną i Stosowaną w Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (dyplom z wyróżnieniem). W latach 2002-2004 kształcił się jako dyrygent pod kierunkiem dr. Sławka A. Wróblewskiego. Od 2008 do 2011 odbywał studia pierwszego stopnia, a w latach 2011 – 2013 studia drugiego stopnia w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina na wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca w klasie dyrygentury prof. Ryszarda Zimaka, które ukończył z wyróżnieniem.


Jest dyrygentem i współzałożycielem UNPLUGGED ORCHESTRA, z którą dokonał prawykonań utworów wielu kompozytorów, m.in. B. Kowalskiego, H. Miśkiewicza, T. Opałki, W. Błażejczyka, R. Dębskiego, G. Duchnowskiego, K. Janczaka, T. Walewskiego, M. Holki, M. Ałaszewskiego, A. Słotwińskiego, A. Glińskiej, A. Gronau, P. Łukaszewskiego, A. Dutkiewicza, A. Chmielewskiej, M. Malca i wielu innych. Współpracował ze Stanem Borysem i Mariuszem Dubrawskim. Współpracował z takimi zespołami jak: Orkiestra Filharmonii Podkarpackiej imienia Artura Malawskiego w Rzeszowie, Orkiestra Symfoniczna Studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Chór Katedry Warszawsko Praskiej „Musica Sacra”, Chór Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Chór Kameralny Mińskiego Towarzystwa Muzycznego.


Występował w Filharmonii Narodowej, Studiu Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, w Filharmonii Podkarpackiej imienia Artura Malawskiego w Rzeszowie, w sali koncertowej i studiu S1 Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, w Mazowieckim Centrum Kultury, w Klubie „Arko”, w Klubie „Ikar”, w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Mińsku Mazowieckim, w kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Warszawie, w Natolińskim Ośrodku Kultury, w Domu Kultury „Świt”, w Galerii Porczyńskich w Warszawie oraz na Zamku w Liwie. Od sierpnia 2013 roku jest dyrygentem chóru „Cantate Domino”, a w kwietniu 2014 zostaje dyrygentem Chóru Kameralnego Miasta Sulejówek. Od 2016 roku jet dyrygentem Chóru Miasta i Gminy Mrozy.


Jako dyrygent stale współpracuje z Chórem Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych oraz Chórem Zgromadzeń Honorackich. Jest autorem muzyki do filmu „Wesoła-rozmowy i widoki” oraz spektaklu teatralnego dla dzieci „Krzywa bajka”. Od 2015 roku działa także jako animator kultury pracując w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku.