Zapraszamy na nowe zajęcia w Miejskim Domu Kultury. Już 2 października rusza grupa tańca hip hop z elementami obrotów, skoków i piruetów – Studio S. Zajęcia poprowadzi instruktor Agnieszka Gugała – Szczerbicka - instruktor tańca w stylach: hip-hop, house, videoclip dance, show dance; tancerka, choreograf. Wieloletnia tancerka zespołu „Gawęda”, uczestniczka tournee po Australii (1999 r.), członek grupy V4 Agustina Egurroli, choreograf i tancerka stworzonej przez siebie grupy show dance.

 

Jako dziecko ukończyła Miejską Szkołę Artystyczną I st. w Mińsku Mazowieckim (kierunek ogólnoartystyczny, klasa fortepianu), kształciła się również w Pałacu Młodzieży w Warszawie. Tytuł instruktora sportu (specjalność taniec sportowy) uzyskała w zakresie hip-hopu: old school, house, locking, new style (Egurrola Dance Studio oraz Wyższa Szkoła Turystyki i Sportu, 2009 r.). Poza artystycznym kierunkiem rozwoju ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńsiego oraz zajmuje się prawem administracyjnym. Swój warsztat instruktorski doskonali uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach, m.in. Europejskie Spotkania Taneczne, Dancemania, a ostatnio Annual Teacher Workshop w Nowym Jorku (Broadway Dance Center). Poza swoimi specjalnościami szkoli się również w technikach jazzowych oraz balecie.


„Otwarta, kreatywna, pełna pasji i miłości do tańca, na zajęciach pragnie przekazać całą ekspresję i energię jaką charakteryzują się style nowoczesne, starając się zarazić uczniów swoją taneczną pasją.” 
Powiedzieli: „Twoje serce bije dla hip-hopu” – Agustin Egurrola „Złoto choreograficzne” – Iwo Pomorski