Miejski Dom Kultury w Sulejówku prowadzi zapisy na zajęcia z nauki gry na akordeonie. Lekcji w trybie indywidualnym udziela instruktor Marcin Maroszek - akordeonista, kompozytor i aranżer. Jedyny polski absolwent Centre National et International Musique d'Accordeon oraz Connservatoire d'Edgar Varese w Paryżu i posiadacz francuskiego dyplomu DEM w dziedzinie muzyki rozrywkowej i klasycznej. Laureat konkursów polskich i zagranicznych, półfinalista Must Be The Music.

Pan Marcin naucza na akordeonie klawiszowym i guzikowym stosując doświadczenia pedagogiki francuskiej. Oprócz lekcji samego akordeonu, istnieje możliwość (zwłaszcza dla początkujących) rozszerzenia zajęć o podstawy śpiewu i ogólnego umuzykalnienia.

Zapisy prowadzi Miejski Dom Kultury. Każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do złożenia deklaracji uczestnictwa w zajęciach.

Cena za zajęcia: 80 zł/h

Liczy się kolejność zgłoszeń.

Załączniki:
Pobierz plik (KARTA ZGŁOSZENIOWA 2017-2018 — dzieci.pdf)Deklaracja uczestnictwa[.pdf]57 kB