W Miejskim Domu Kultury w Sulejówku rozpoczęliśmy nabór do Studia Piosenki. Poszukujemy uczestników zajęć w wieku od 13 lat, zarówno takich którzy stawiają pierwsze kroki, jak również posiadających umiejętności wokalne. Zapisy prowadzimy w siedzibie MDK ul. Dworcowa 18. Docelowo powstaną dwie grupy liczące po około 4 uczniów. Przesłuchania odbędą się 2 października 2018 r. o godzinie 16:00. Każdy z uczestników powinien przygotować na przesłuchanie jeden dowolnie wybrany utwór.

Zajęcia poprowadzi instruktor Zana Zu – od zawsze wiedziała, że chce i będzie śpiewać. Zaczęła w Zespole Gawęda, potem pobierała prywatne lekcje gry na pianinie, a po dwóch latach dostała się awansem do trzeciej klasy szkoły muzycznej. Mówiono jej, że jest altem, ale ona z uporem maniaka zawsze śpiewała w pierwszym głosie. Po ukończeniu szkoły wokalnej i Akademii Muzycznej zdecydowała się pomagać dzieciom i młodzieży, ucząc śpiewu w ognisku musicalowym i domach kultury. Zu wie, że muzyka to nie wyścigi, ale pasja. Dlatego sama wymyśla i komponuje swoje utwory, bo daje jej to największą radość.

Zapisy prowadzi Miejski Dom Kultury. Każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do złożenia deklaracji uczestnictwa w zajęciach.
Cena za zajęcia: 160 zł/miesiąc
Pierwsze zajęcia: 02.10.2018 r. (wtorek) godzina 16:00