Zapraszamy dziewczęta i chłopców od 10 roku życia oraz osoby dorosłe do nauki gry na instrumentach dętych. Kandydaci na muzyków powinni mieć dobry słuch, poczucie rytmu i legitymować się dobrym zdrowiem. Zakwalifikowani uczniowie otrzymają instrument i pomoce muzyczne. Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym dwa razy w tygodniu po jednej godzinie. Prowadzimy również nabór do grupy tamburmajorek, które w rytm muzyki żonglują buławami. Na zajęcia zapraszamy dziewczęta od 12 roku życia z dobrą aparycją i poczuciem rytmu.

 

Nauki gry na instrumentach udzielają doświadczeni zawodowi muzycy, z długoletnią praktyką:

MAREK NOWICKI - muzyk ze średnim wykształceniem muzycznym - instrumenty drewniane.
TADEUSZ ROSSA - muzyk ze średnim wykształceniem muzycznym - instrumenty drewniane.
ZDZISŁAW PYTKO - muzyk ze średnim wykształceniem muzycznym-grupa tamburmajorek.
EDWARD MYŚLIWCZYK - KAPELMISTRZ ORKIESTRY - muzyk z wyższym wykształceniem muzycznym mgr.- wszystkie instrumenty drewniane, blaszane i perkusyjne.

 

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na przesłuchanie do orkiestry w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej ul Świętochowskiego 15/17 w Sulejówku, które odbędzie się w dniu 6 października 2018 r. o godzinie 12:00.

 

 

Zajęcia odbywają się w każdą środę od 16:00 do 21:00 oraz sobotę od 09.30 do 13:00.

 

Zapisy prowadzi Pan Edward Myśliwczyk – kapelmistrz orkiestry. Każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do złożenia deklaracji uczestnictwa w zajęciach.
Cena za zajęcia: 23 zł/miesięcznie. Po wstąpieniu do orkiestry uczeń zostanie zwolniony z opłaty za zajęcia.