W Miejskim Domu Kultury w Sulejówku rozpoczęliśmy nabór do Studia Piosenki. Poszukujemy uczestników zajęć w wieku od 11 lat, zarówno takich którzy stawiają pierwsze kroki, jak również posiadających umiejętności wokalne. Zapisy prowadzimy w siedzibie MDK ul. Dworcowa 18. Docelowo powstaną dwie grupy liczące po około 4 uczniów. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 16:00. Zapraszamy.

 

Zajęcia prowadzi Zana Zu – wokalistka, muzykoterapeuta. Od zawsze wiedziała, że chce i będzie śpiewać. Zaczęła w Zespole Gawęda, potem pobierała prywatne lekcje gry na pianinie, a po dwóch latach dostała się awansem do trzeciej klasy szkoły muzycznej im. Karola Kurpińskiego w Warszawie. Po ukończeniu Akademii Muzycznej i szkoły wokalnej im. Jerzego Wasowskiego, zdecydowała się pracować z dziećmi i młodzieżą. Jako instruktor brała udział w projektach edukacyjnych w ognisku musicalowym i domach kultury. Uczestniczyła też w organizacji Feryjnych Otwartych Spotkań Artystycznych dzieci i młodzieży FOSA w Warszawie, współtworzyła program i materiały dydaktyczne dla pracowni muzyki w MIDI Centrum w Suwałkach oraz prowadziła warsztaty dla laureatów ORLEN Olimpiady. Muzyka to dla niej pasja, a nie wyścigi. Właśnie dlatego sama wymyśla i komponuje swoje utwory, bo to daje jej największą radość. Obecnie pracuje nad autorską płytą.


 

 


Zapisy prowadzi Miejski Dom Kultury. Każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do złożenia deklaracji uczestnictwa w zajęciach.
Cena za zajęcia: 160 zł/miesiąc
Miejsce: Sala w MDK, ul. Dworcowa 18