17.02.2019 r. godzina 19:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na recital Zbigniewa Zamachowskiego, czyli spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Talent muzyczny aktora, perfekcyjna technika i kultura wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”), oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Wasowskiego, Przybory, Młynarskiego, Korcza, Nohavicy, Dębskiego, Satanowskiego, Stachury, Bukartyka i wielu innych. Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena – „Zamach na MoCarta”, a więc przede wszystkim przebój radiowej „Trójki” - „Kobiety jak te kwiaty”.

Zbigniewowi Zamachowskiemu towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer - Roman Hudaszek. Recital odbędzie się w lutym 2019 r. w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulejówku. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Dom Kultury w Sulejówku.

Bilety na to wydarzenie dostępne będą od 14 grudnia 2018 r.

Recital Zbigniewa Zamachowskiego „Nie tylko o miłości” odbędzie się w dniu 17.02.2019 r. o godzinie 19:00 w Sali OSP w Sulejówku, ul. Aleksandra Świętochowskiego 15/17. Sprzedaż biletów prowadzi Miejski Dom Kultury ul. Dworcowa 18, Sulejówek, w cenie 70 zł w okresie przedsprzedaży (po zakończeniu przedsprzedaży 80 zł), regulamin sprzedaży dostępny jest w załączniku >>>.

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin.pdf)Regulamin sprzedaży biletów[.pdf]27 kB