W okresie ferii zimowych zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia taneczne. Nasza instruktor Agnieszka Gugała-Szczerbicka będzie wraz z Wami trenować "hip hop" oraz "skoki, obroty, piruety" czyli taniec współczesny (contemporary). Każdy, kto przyjdzie na nasze zajęcia będzie miał okazję przez pięć kolejnych dni spróbować swoich sił na „parkiecie”. Zapisy już od 8 stycznia 2019 r. liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność złożenia deklaracji uczestnictwa. Udział w zajęciach feryjnych jest bezpłatny, zajęcia odbywać się będą w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku przy ulicy Dworcowej 18. Jednocześnie zachęcamy tancerzy do zapisywania się na zajęcia hip-hopu, które odbywają się w MDK.

Termin od 4 do 8 lutego 2019 r.
Grupa III - godz. 18:00 - 19:00
Wiek uczestników: powyżej 12 lat.

O wpisaniu na listę decyduje kolejność złożenia deklaracji uczestnictwa (do pobrania poniżej).

Załączniki:
Pobierz plik (KARTA ZGŁOSZENIOWA ferie zimowe.pdf)Karta zgłoszenia[.pdf]57 kB