W celu przybliżenia Państwu tematyki zajęć jaką Miejski Dom Kultury posiada w swojej ofercie, przygotowaliśmy pełne zestawienie aktualnie prowadzonych zajęć z podziałem na formę i grupy docelowe. Nabór do wszystkich grup jest otwarty i trwa przez cały rok.

Nasza oferta w drugim semestrze została poszerzona o szereg zajęć tematycznie skierowanych do osób dorosłych - aktywnych zawodowo oraz młodzieży. Aktualnie trwa nabór do nowej grupy tanecznej dla Pań, które w sobotnie przedpołudnie będą miały okazję trenować taniec współczesny z elementami techniki baletowej i lady's dance.

W środowe wieczory (godzina 19.20) zapraszamy do udziału w warsztatach teatralnych dla dorosłych
Jeśli masz więcej niż 18 lat, teatr jest Twoją pasją i chcesz:
- stać się jego współtwórcą, a nie tylko odbiorcą
- popracować nad emisją głosu i dykcją
- rozbudzić wyobraźnię i poprawić koncentrację
- zmierzyć się z interpretacją tekstu oraz budowaniem roli
- przełamać nieśmiałość
- wziąć udział w spektaklach przygotowanych przez MDK
zapraszamy na pierwsze zajęcia pokazowe, które odbędą się w dniu 20 lutego 2019 r. o godzinie 19:20 w Bistro 13, szczegóły na plakatach.

Poszerzając ofertę dla młodzieży staraliśmy się ją zróżnicować, dlatego w soboty zaplanowaliśmy naukę gry na gitarze, we wtorki i czwartki odbywać się będą zajęcia z tańca nowoczesnego – nowa grupa, natomiast od marca ruszą warsztaty fotograficzne i filmowe.

Mamy nadzieję, iż znajdą Państwo coś dla siebie. Z naszej strony oferujemy fachową kadrę i atrakcyjne ceny! Zapisy na zajęcia prowadzimy w naszej siedzibie przy ulicy Dworcowej 18 w Sulejówku.

Na skróty:

Aktualny plan zajęć w MDK