„Akcja charytatywna dla Małgosi”
już w niedzielę!!!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców
naszego regionu w niedzielę
do Szkoły Podstawowej nr 1
w Sulejówku ul. Idzikowskiego 2a.

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w akcji będziemy mieli możliwość wsparcia Małgosi 17-miesięcznej mieszkanki Sulejówka, u której zdiagnozowano niezmiernie rzadko występującą chorobę genetyczną Canavan.

Podczas akcji wolontariusze będą prowadzili zbiórki pieniężne do puszek. Cały dochód uzyskany podczas akcji przekazany zostanie na rzecz Małgosi.

Oprócz   niżej wymienionych występów i licytacji, organizatorzy przygotowali również szereg atrakcji. Będzie dla Państwa czynna restauracja serwująca ciepłe domowe posiłki (m.in. pieczone bakłażany, swojski chleb ze smalcem, frytki, zapiekanki, faszerowane udka z kurczaka, żurek z kiełbasą) oraz kawiarenka z pyszną kawą, herbatą i różnymi słodkościami. Odbędzie się również kiermasz charytatywny, na którym swoje stanowiska zaprezentują m.in. Szkoły Podstawowe nr 1, 2, 3 i 4 oraz Miejskie Przedszkola nr 1 i 2 z Sulejówka, Przedszkole Niepubliczne Koci-Łapci, Prywatne Szkoły im. Rodziny Moraczewskich w Sulejówku, Straż Pożarna w Sulejówku oraz Straż Miejska w Sulejówku. Organizatorzy zadbali również o najmłodszych widzów, dla których przygotowano mnóstwo atrakcji: konkursy z nagrodami, zabawy, malowanie buzi, zabawy animacyjne, modelowanie balonów, zdjęcia z postaciami z bajek, zamek dmuchany, magiczne lustro, wata cukrowa.

Program sceniczny rozpocznie się już od godziny 11.00.

u1.pngu2.png

Jako pierwsi na scenie pojawią się najmłodsi artyści – przedszkolaki z miejskich przedszkoli nr 1 i nr 2 oraz zerówkowicze ze szkół podstawowych nr 1 i nr 3 z Sulejówka. Kolejnym punktem programu będzie zabawa karnawałowa z konkursami niespodziankami ok. godz. 12.15, którą poprowadzą Bałwanek Olaf, Księżniczka Elsa, Minionek, Myszka Miki, Świnka Peppa oraz Psi Patrol. Po zabawie zapraszamy do udziału w licytacji przedmiotów przekazanych na aukcję dla Małgosi.

Licytowane będą m.in. koszulka i piłka z podpisami zawodników Legii Warszawa, przejazd samochodem ratowniczo-gaśniczym oraz zwiedzanie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulejówku, hełm strażacki OSP Sulejówek, wyjątkowy zestaw dla każdej Mamy i Maluszka pn. Mamy Box przekazany przez Przedszkole „Koci-Łapci” i portal www.MamyWyjscie.pl , zabawki, maskotki XXL, vouchery kosmetyczne i pielęgnacyjne, obrazy, książki z autografami autorów, drewniany zegar miejski, kolacja z Zastępcą Burmistrza Miasta Sulejówek, wycieczka po Stacji Uzdatniania Wody w Sulejówku, wycieczka po Oczyszczalni Ścieków w Sulejówku, indywidualny trening sportowy.

Licytację poprowadzą m.in. Anna Głogowska – prezenterka telewizyjna i Natalia Zambrzycka – aktorka z serialu "Barwy szczęścia".

Następnie na scenie wystąpią artyści – dzieci i młodzież ze szkół podstawowych nr 1, 2, 3 i 4 oraz z Miejskiego Domu Kultury z Sulejówka.

Licytację główną przedmiotów przekazanych na aukcję dla Małgosi ok. godz. 17.00 poprowadzi Michał Korościel prezenter Radia ZET.

Licytowane będą m.in. koszulka Bartka Kurka z autografem, koszulka i piłka z podpisami zawodników Legii Warszawa, kolacja z Burmistrzem Miasta Sulejówek, obraz Stanisława Przewłockiego - mistrza akwareli, drewniany zegar miejski, obrazy, vouchery kosmetyczne i pielęgnacyjne, drewniane koło dekoracyjne.

Na zakończenie naszej akcji ok. godz. 17.30 rozpocznie się zabawa taneczna przy muzyce na żywo. Na scenie zagrają i zaśpiewają m.in.:

Dave Nilaya - włoski wokalista, znany z programu "Jaka to melodia",

Iza Kowalewska – polska wokalistka, której towarzyszyć będzie akordeonista Paweł Leszczyński,

Przemysław Majewski raper, który wykona utwory z płyty pn. „Międzywojenna nuta” w rapowej aranżacji

oraz zespół muzyczny Senior Rock Band, który przeniesie nas w klimat lat ‘70, ‘80 i ‘90.

PRZYJDŹ I OKAŻ SERCE MAŁGOSI!