Kochani już w najbliższą niedzielę odbędzie się impreza charytatywna dla Małgosi, zapewne wszyscy już zaplanowaliśmy sobie czas, aby wesprzeć chorą mieszkankę Sulejówka. Przygotujcie również swoje dobre serducha, bo podczas licytacji będziecie mogli zdobyć kilka rarytasów z MDK-u :)

Na licytacji o godzinie 13:00 pod młotek trafi voucher na zajęcia organizowane przez Miejski Dom Kultury w Sulejówku o wartości 400 zł! Jeśli chcecie skorzystać z naszej bogatej oferty zajęć, zapraszamy do podbijania ceny! Wykaz zajęć na www.mdksulejowek.plAktualny plan zajęć w MDK

Prawdziwym rarytasem dla fanów Kabaretu Jurki będzie możliwość zdobycia na licytacji podwójnego zaproszenia na ich występ zaplanowany w Dniu Kobiet! Odbędzie się on w sali widowiskowej OSP w Sulejówku! Trzy podwójne zaproszenia o wartości 160 zł każde, wraz z płytą z autografami Jurków wystawione zostaną na licytację około godziny 17.00!

Więcej o wydarzeniu piszemy tu: 08.03.2019 r. | Kabaret Jurki

Jednocześnie zapraszamy na występy naszej młodej grupy Hip-Hopowej trenującej pod okiem instruktor Agnieszki Gugały-Szczerbickiej oraz wspaniałych wokalistek Antoniny Misiuro i Justyny Galaszewskiej, które wesprą akcję charytatywną około godziny 16:00.

A wieczorem? Wieczorem zaplanowana jest wielka potańcówka z zespołem Senior Rock Band! Potańcówka rodem z lat ‘70, ‘80 i ‘90! Start około godz. 18:00 - 19:00. Gwarantujemy, że wasze nogi same porwą Was do tańca!

Zaproszenie na potańcówkę: Potańcówka z sercem!

Bądź z nami i Małgosią, naprawdę warto!

O akcji pisaliśmy również tu: „Akcja charytatywna dla Małgosi” już w niedzielę!!!

u1.pngu2.png