Szanowni Państwo,

Kończy się rok Kulturalno-Oświatowy 2018-2019, za nami kilka wytężonych miesięcy pracy, wiele zrealizowanych projektów i celów. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować uczestnikom zajęć, instruktorom, wielu naszym współpracownikom, wolontariuszom, partnerom i widzom za poświęcony nam czas. Bez Was kultura by nie istniała.

Kończymy przygotowania do nowego sezonu.

W pierwszym tygodniu września zaprosimy Państwa do udziału w tygodniu otwartym organizowanym w Miejskim Domu Kultury. Premierę naszej oferty planujemy już na 18 czerwca! Pierwsze (bezpłatne) zajęcia zaplanowaliśmy w terminie od 2 do 7 września 2019 r. W ofercie znajdzie się szereg propozycji dla najmłodszych pociech, dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Kontynuowane będą dotychczasowe zajęcia, ale planujemy również kilka nowości. Zapisy będą prowadzone od 19 sierpnia 2019 r. w naszej siedzibie przy ulicy Dworcowej 18.

Nowy sezon nowe wyzwania!

W tym roku zrealizowaliśmy kilka wspaniałych wydarzeń, w pamięci pozostają nam przede wszystkim premiery spektakli i widowisk oraz koncerty przygotowane przez nasze zespoły. W kolejnym RKO zaplanowaliśmy realizację wydarzeń cyklicznych dla wszystkich grup wiekowych, siedem premier spektakli i widowisk, cztery spektakle zewnętrzne oraz siedem koncertów. Sądzimy, iż dzięki Waszemu zainteresowaniu nasza oferta kulturalna jeszcze się rozrośnie!

Pragniemy działać dla naszej lokalnej społeczności.

Sulejówek to miasto z wielką historią i bogatą kulturą! My, Miejski Dom Kultury w Sulejówku staramy się zbudować ofertę tak, by każdy znalazł coś interesującego dla siebie. W tym roku Kulturalno-Oświatowym w naszych zajęciach regularnie uczestniczyło ponad 300 osób, wydarzenia cieszyły się niesłabnącą popularnością, uczestnicy zajęć z sukcesami brali udział w konkursach, a konkurs poetycki, którego byliśmy organizatorem przyciągnął rekordową liczbę uczestników! Liczymy na Państwa wsparcie oraz pomysły i uwagi, dzielcie się nimi z nami, tak aby kultura w Sulejówku rozwijała się nieustannie.

Zmieniamy się dla Was!

Zapraszamy do śledzenia naszych stron internetowych i poszukiwania w zaprzyjaźnionych punktach handlowych i usługowych „Coolturalniaka”

Zespół Miejskiego Domu Kultury

w Sulejówku