Jesteśmy w połowie okresu wakacyjnego, jednak już dzisiaj pragniemy przybliżyć Państwu ofertę Miejskiego Domu Kultury na nowy rok kulturalno-oświatowy 2019-2020. Chcemy zwrócić uwagę, iż powołaliśmy do życia nowe formy zajęć oraz kontynuujemy te, które już prowadziliśmy. W naszej ofercie mamy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz bezpłatne zajęcia dla seniorów:

Zajęcia dla małych i dużych:

Chór Kameralny Miasta Sulejówek
Nauka gry w szachy
Warsztaty fotograficzne
Kreatywna Sobota - WARSZTATY FAMILIJNE NOWOŚĆ!!!

Zajęcia dla dzieci:

Zmysłowisko | 0,5 - 3
Zajęcia dla mam i dzieci | 2-3
Młody artysta | 6+
Młody odkrywca | 6+
Młody konstruktor | 6+
Zajęcia taneczne | 4-6 | 7-9
Creative English | 6-7 NOWOŚĆ!!!
Nauka gry na gitarze | 6-11
Zajęcia z ceramiki | 6+
Zajęcia teatralne | 6-10
Taniec hip-hop | 6-12

Zajęcia dla młodzieży:

Trening interpersonalny |10-13| NOWOŚĆ!!!
Trening kreatywności z elementami dramy |10-13| NOWOŚĆ!!!
Zajęcia techniczno – konstruktorskie | 12+ NOWOŚĆ!!!
Nauka gry na gitarze | 12-16
Zajęcia taneczne | 10-13
Studio piosenki | 11+
Zajęcia teatralne | 11+
Taniec hip-hop | 12+

Zajęcia dla dorosłych:

Warsztaty teatralne dla dorosłych! | 18+
Zajęcia taneczne dla Pań | 18+  NOWOŚĆ!!!
Zajęcia taneczne dla par |18+
Zajęcia ruchowe dla dorosłych | 18+

Zajęcia dla seniorów:

Zajęcia przy muzyce | Seniorzy DODATKOWA GRUPA!
Język angielski | Seniorzy
Zajęcia komputerowe | Seniorzy
Scena seniora

Zachęcamy do zapoznania się z opisami oraz planem zajęć. W tym miejscu pragniemy wspomnieć o kilku sprawach organizacyjnych. Pierwszą jest tydzień otwarty, który odbędzie się od 2 września 2019 r., a zapisy prowadzimy za pośrednictwem formularza internetowego.

Informacje organizacyjne

Miejski Dom Kultury w Sulejówku przypomina, że każdy uczestnik zajęć winien złożyć w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury kartę zgłoszenia na nowy rok kulturalno-oświatowy 2019-2020! Karty uczestnictwa za sezon 2018-2019 straciły ważność. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność złożenia kart uczestnictwa w zajęciach. Osoby, które złożą karty po wyczerpaniu miejsc zostaną zapisane na listę rezerwową. Tylko złożenie karty zgłoszenia oraz wniesienie opłaty zgodnie z cennikiem daje możliwość wzięcia udziału w zajęciach organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Sulejówku. Nie odwołujemy zajęć! W przypadku gdy wystąpi czynnik losowy (np. choroba instruktora) zajęcia zostaną odrobione w dogodnym dla uczestników terminie, podczas prób do widowisk lub w pierwszych tygodniach czerwca 2020 r.

Opłaty

Opłat za zajęcia można dokonać w kasie MDK czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Miejskiego Domu Kultury (od września kasa czynna będzie do godziny 19:00). Kasa przyjmuje płatności gotówkowe i bezgotówkowe. Miejski Dom Kultury umożliwia również wniesienie opłat w postaci przelewu bankowego na konto: Bank Spółdzielczy Halinów: 92 8019 0000 2005 8006 3199 0001 w tytule należy podać nazwę zajęć, Imię i Nazwisko uczestnika oraz miesiąc, za który wnoszona jest opłata. Wydrukowane potwierdzenie przelewu za wrzesień należy złożyć wraz z kartą zgłoszenia na zajęcia.

Opłaty za zajęcia za kolejne miesiące należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca. Jednocześnie informujemy, iż opłaty należy dokonywać w całości zgodnie z cennikiem. Zajęcia odbywają się w okresie od 2 września 2019 r. do 31 maja 2020 r. Miejski Dom Kultury zastrzega, iż opłata za zajęcia wnoszona jest w trybie rocznym podzielonym na comiesięczne raty. W związku z tym MDK nie określa liczby zajęć, które odbędą się w danym miesiącu. Na wniosek instruktora oraz uczestników zajęć istnieje możliwość przedłużenia okresu trwania zajęć do końca czerwca.

Zniżki

W nowym sezonie wprowadzamy zniżki dla aktywnych uczestników zajęć! Każdy uczestnik zajęć, który zapisze się na drugie lub trzecie zajęcia otrzyma zniżkę! Opłata miesięczna za pierwsze zajęcia to cena bazowa zgodna z cennikiem, za drugie zajęcia zapłacisz 10 zł taniej, za trzecie i kolejne zajęcia zapłacisz aż 20 zł mniej opłaty miesięcznej, w przypadku niektórych zajęć to aż o 50% taniej!!! Oferta jest ograniczona czasowo i obowiązuje od 2 września 2019 r. do 31 maja 2020 r. Szczegóły dostępne są w regulaminie zajęć. * Oferta nie dotyczy zajęć bezpłatnych oraz zajęć pod nazwą "Kreatywna sobota". Szczegóły oferty zostały opisane w artykule Wielokulturowy płaci mniej!