Miejski Dom Kultury zaprasza na piknik rodzinny w Sulejówku. Będziemy tam razem z Wami!

Przygotowaliśmy stoisko informacyjne, gdzie o godzinie 13:00 zorganizujemy zajęcia pod nazwą kreatywny świat dziecka, oraz dodatkowo od godziny 15:00 zapraszamy do udziału w animacjach teatralnych prowadzonych przez naszych instruktorów. Rodzice będą mieli okazję do zapoznania się z pełną ofertą MDK, a jest tego naprawdę dużo!

Dla szachistów przygotowaliśmy specjalną edycję turnieju o puchar Pani Bożeny Borys-Szopy Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Zapisy do turnieju o godzinie 12:30. Turniej odbywa się w kategoriach wiekowych dzieci oraz młodzież i dorośli. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy!